ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/24/21 8:30 PM

Апсење во ресторан во Скопје

Тепачка во скопски рестран, полицијата интервенирала.

-Вчера околу 20.40 часот, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Ф.П.(28) затоа што околу 20.10 часот во угостителски објект на ул.„Максим Горки“ во Скопје го нарушил јавниот ред и мир со физички напад врз М.М.(24). По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, стои во соопштението на МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1