ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/23/21 9:36 PM

Кога е модата во прашање, таа никогаш не греши – Стајлингот на Ана Ивановиќ полн погодок!

Ана Ивановиќ полека станува вистински моден инфлуенсер.

Во последно време таа често објавува модни комбинации на социјалната мрежа Инстаграм, кои за кратко време добиваат стотици лајкови, а под фотографијата може да се најдат голем број комплименти.

Погледнете за каков стајлинг денес се одлучи тенисерката.

 

Извор: Курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1