ММС

Објавено на: 07/22/21 10:19 PM

„Имаш лице како на бебе“ – Џенифер Лопез го покажа лицето без грам шминка

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез (51) на Инстаграм објави видео на кое е тотално природна, без грам шминка.

Ова видео собра преку 5.6 милиони прегледи.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1