ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/22/21 9:58 PM

Вратена возачката на Бритни Спирс – Пејачката седна зад волан и веднаш направи прекршок

Славната пејачка конечно и беше вратена возачката дозвола, но повтрно ги прекрши правилата.

На пејачката Бритни Спирс (39) неодамна и беше вратена возачката дозвола, а таа веќе е фотографирана како вози додека користи мобилен телефон во другата рака, што ги крши американските закони.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1