ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/22/21 9:12 PM

(Видео) Политичари се степаа среде емисија во живо

Молдавските политичари Серги Тофилат и Генди Косован гостувале на една ТВ емисија, а ниваната бурна расправија пред камерите заврши со физичка пресметка која стана апсолутен хит на социјалните мрежи.

Погледнете…


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1