ММС

Објавено на: 07/21/21 8:54 PM

Теа Таировиќ не зема повеќе 1.200 евра по настап – По домашното видео цената и скокна седум пати

Теа Таировиќ, пејачката која успеа да ја потрсе домашната јавност по интимната снимка која исплива во јавност.

На неа цената и скокнала дури за шест пати повеќе од почетната цена.

– Теа до пред неколку месеци настапувала за 1.200 евра по клубовите, а сега по интимната снимка која излезе во јавноста и песната “Hajde“, младата пејачка заработува до 7000 евра, раскажал добро информиран извор за српските медиуми.

Извор: Блиц.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1