ММС

Објавено на: 07/21/21 7:47 PM

Ева Лонгорија испраќа моќна порака до светот

Американската актерка на својот Инстаграм профил испрати моќна порака до светот.

Ева Лонгорија објави фотографија на која пие кафе облечена во маица на која пишува “Let’s be better humans” (Да бидеме подобри луѓе).

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1