ММС

Објавено на: 07/21/21 6:11 PM

Цеца ужива за сите пари, а насмевката не ја трга од лице

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ изјави дека доста одмарала и дека сега ќе се посвети на работата. Настапот во Црна Гора го искористи  со денови да ужива на црногорското приморје и да споделува фотографии.

Нејзините обожаватели и пракаа само позитивно коментарик.

„Цецо,  дефинитивно уживаш за сите пари“.

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1