ММС

Објавено на: 07/21/21 3:59 PM

Скопјанец пронајден мртов во семејниот дом

Пронајден мртов скопјанец во својот семеен дом, информираат од Министерството а внатрешни работи.

– Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција, инфорираат од полицијата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1