ММС

Објавено на: 07/20/21 10:04 PM

(Видео)За малку ќе настрадаше пред нејзините очи – Мајка во последен момент ја спаси ќерка си од сигурна смрт

Брзата реакција на мајката од Кина ја спаси својата ќерка да не падне од зградата, ја фати во последен момент за нога.

Видеото е снимено во провинцијата Хунан на 12 јули, а на него се гледа како девојче одеднаш ја губи рамнотежата и паѓа преку работ на зградата.

Во последен момент ја спаси нејзината мајка, која стоеше во близина, објавија странските медиуми.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1