ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/19/21 10:22 PM

„Еднаш се мажев, не планирам пак“ – Цеца јасно кажа како стојат работите со Богдан

Светлана Цеца Ражњатовиќ пред публиката неодамна се појави во бел фустан сличен како венчален кој беше прикриен со кристали, што со изгледот ја воодушеви пејачката.

Поради изгледот пејачата беше прашана дали фустанот има симболика некаква, и дали планира да се мажи повотрно

– Бел фустан, не ее венчаница како што сите мислат. Нема симболика, изјави пејачката и додаде:

– Еднаш се омажив и повеќе не планирам. Сите ме прашаа каде е Богдан, но како што мене ова ми е работа, така и тој има работни обврски, јасно кажала пејачката.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1