ММС

Објавено на: 07/19/21 9:12 PM

Поранешниот сопруг на Нина Бадриќ е милионер, 15 години беа во врска, а сега тој љуби друга убавица

Нина Бадриќ била мажена за милионерот Бернард Красниќ, меѓутоа овој брак не успеал и покрај тоа навидум изгледале многу вљубени, а сега веќе поранешниот сопруг кои за брзо по Нина застана на „лудиот камен“.

Бернард моментално е во брак Летица Иванишевиќ за која сите велат дека е вистинска убавица.

За потсетување, Нина и Красниќ биле во врска 12 години, а во 2003 година се вериле во Дубровник, па стапиле во брак, а по некое време патиштата им се разделиле.

„Верувам во средба на двајца луѓе, сродни души. Морам да признам дека тоа досега не го доживеав, никаква средба која би ме променила, да знам дека тој е тој. Нешто што би ми било конечно, што знам дека ќе го доживеам.Јас се радувам на тоа, па и ако ми се случи на 70 години“, изјавила своевремено Нина.

Извор: Блиц.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1