ММС

Објавено на: 07/19/21 6:40 PM

Драгана Мирковиќ и на 53 години го покажа совршеното тело

Драгана Мирковиќ (53) објави неколку фотографии од најпопуларната плажа во Сен Тропе, и открила на сите како ужива

Пејачката и во својата шеста деценија од животот изгледа совршено во костум за капење.

Извор: Еспресо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1