ММС

Објавено на: 07/19/21 6:11 PM

Новак тренира и на дожд – Ѓоковиќ вака се подготвува за олимиското злато

Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ со полна пареа се подготвува за настапот на престојните Олимписки игри во Токио.

Ноле се наоѓа во Црна Гора во Тиват каде малку се одмара и малку тренира.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1