ММС

Објавено на: 07/19/21 5:30 PM

Таа ужива на јахта -Георгина ја сподели најпровокативната фотографија досега

Георгина Родригез девојката на Кристијано Роналдо објави на својот Инстаграм профил гола фотографија на која во преден план е нејзиниот задник.

– Насукана сирена, напиша Георгина под црно белата фотографија.

За само два часа Георгина собра два милиони лајкови на фотографијата.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1