ММС

Објавено на: 07/19/21 8:00 PM

„Итно! Барам зет за да се отарасам од ќерка ми“ – Мака на мајка од Сплит

Во трговски центар во Сплит, една жена оставила, за неа многу важна порака, која ги насмеа сите.
-Барам зет за да се отарасам од ќерка ми. Нема никакви услови, само нека ја води. Итно, напишала жената, која се потпишала како Сања и оставила телефоннски број на идниот потенцијален зет.
Не се знае дали Сња го решила проблемот и се нашол некој за да ја земе ќерка и, но факт е дека огласот ги насмеал сите.

Извор и фото: informer.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1