ММС

Објавено на: 07/18/21 1:43 PM

(Видео) Жените го сакаа млад, го сакаат и сега на 69 години – Дејвид од „Чувари на плажа“ изгледа како момче

Познатиот актер Дејвид Хаселхоф ги полуде жените ширум светот во моментот кога се појави во мегапопуларната серија „Чувари на плажата“, на чиј изглед, стас и глас  малку остануваа рамнодушни.
Кога станува збор за љубовта, Дејвид Хаселхоф сега ужива покрај  30 години помлада девојка со која го прослави својот 69-ти роденден.

Иако е на чекор од 7-та деценија од својот живот, актерот и денес изгледа феноменално. Како што еднаш призна, тој не прескокнува тренинг и строго се придржува кон диетата што му ја препишал нутриционист.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Hasselhoff (@davidhasselhoff)

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1