ММС

Објавено на: 07/17/21 10:02 PM

(Видео) Совршена летна фризура – Како да бидете модерни, а да не ви е жешко

За време на летните горештини најголем проблем на жените е нивната фризура. Што да направат а притоа и да бидат и модерни и да им олесни.   Опвачето е најлесна варијанта, но е веќе видено, пунџата исто така. Ви предлагаме начин како да изгледате интересно и модерно, а и секако да се спасите од жештините.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hair|Beauty|Design (@sunniebrook)


 

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1