ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/17/21 9:50 PM

Секој ден сум во кревет со другарка и – Мажите ги откриле најголемите тајни што ги кријат од сопругите

Постојат тајни во секој брак, но што ако тие тајни се толку бизарни што откривањето на нив веројатно ќе доведе до распад на бракот? Бројни мажи споделија на социјалната мрежа Whisper  некои такви тајни што ги кријат од своите жени, а многу од нив може да ве остават во неверување.

„Мојата сопруга не знае колку фантазирам за нејзините пријателки и членки на семејството.

“Сакам да носам женска долна облека. Мојата сопруга не знае за тоа”.

„Мојот најдобра пријателка е мојата љубовница“.
„Мојата сопруга не знае дека се среќавам со мажи кога таа е надвор од градот“.

„Сакам да фотографирам и да ги испраќам тие фотографии на други жени.

„Мојата сопруга не знае  во колку тројки сум бил, без неа“.

„Пред да се оженам за сопругата, снимав порно филмови“.
„Секојдневно имам секс со најдобрата другарка на мојата сопруга.

“Го мразам нашиот заеднички живот. Ја сакам жена ми, но не можам да го издржам нашето постоење”.

“Мојата сопруга не знае дека ги носи гаќите на љубовницата. Мисли дека јас и ги купувам”.

“Сакам развод, а сопругата не знае за тоа. Таа е среќна во бракот, но јас не сум. Ќе и го скршам срцето”.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7