ММС

Објавено на: 07/17/21 9:00 PM

(Видео) Солзи од емоции – Малата Виктори родена да биде ѕвезда

Деветгодишно девојче по име Виктори ги воодушеви судиите на шоуто „Америка има талент“.

Виктори на сцената на шоуто го изведе „Валцерот на Јулија“ од операта „Ромео и Јулија“ и ги остави воодушевени сите присутни во салата. Таа дури успеа да го омекне срцето на строгиот Сајмон Кауел кој одлучи дека девојчето го заслужува златното копче и ги покани сите да ја испратат директно во полуфиналето.
„Ангелски го сторивте тоа“, и ’рече судијата Хови Мандел, а таа ги воодушеви Хајди Клум и Софија Вергара. Публиката стана на нозе по настапот на малата Воктори и ја награди со долг аплауз.
„Мислам дека си неверојатно храбра што си се пријавила“, рече Симон и го покани водителот и другите заедно да го притиснат златното копче за девојчето.

Нејзиниот настап е прегледан над седум милиони пати во рок од три дена.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1