ММС

Објавено на: 07/17/21 9:46 AM

(Видео) А што друго ако не гола! Карлеуша како сирена

Пејачката, Јелена Карлеуша објави видео на социјалната мрежа Инстаграм, кое досега го виделе околу 330 илјади корисници. На видеото Јелена плива во базен носејќи опашка на сирена, додека горниот дел од телото  го покрива со рацете.

„Жено, гориш“, „преслатка“, „вистинска сирена“ се само дел од позитивните коментари на нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1