ММС

Објавено на: 07/16/21 3:32 PM

Маж од Скопје пријавил дека му исчезнала свршеницата

Вчера во 19.45 часот во Полициска станица Гази Баба, В.Т.(29) од с.Трубарево, скопско, пријавил дека од дома се оддалечила неговата вереница С.С.(27) од Скопје, информираат од МВР

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1