ММС

Објавено на: 07/16/21 8:33 AM

Милена ретко ги покажува атрибутите – Актерката објави провокативна фотографија

Актерката Милена Радуловиќ сака да ги поминува летните денови на Сава, што го тоа потврди и со фотографија.

Милена објави фотографија од бродот додека се сончаше, а во позадина е Мостот на Ада.

И додека многумина се воодушевени од сцената поради мостот, повеќето се воодушевени од изгледот на Милена, со оглед на тоа што актерката многу ретко се појавува во вакво провокативно издание.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1