ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/16/21 8:12 AM

Ако не сте знаеле! Ќерката на Луна Ѓогани наполни еден месец – „Животу наш најубав“

Од првиот ден кога остана во блажена состојба медиумите до ситни детали ја следеа состојбата на српската пејачка Луна Ѓогани, што дури стана и досадно. Тоа не престана и откако се породи. И еве, да бидеме во тек со настаните, доаѓа нова информација за сите оние кои го следат реалното шоу! Малата Миа напиолни еден месец!

Луна напиша емотивна порака и објави слатки фотографии од нејзината ќерка Миа, која лежи, додека тато Марко Мијковиќ со љубов ја гледа и ја гали по раката.

– Животу наш најубав! Денес ни наполни еден месец! Помина брзо! Пред еден месец влезе во нашите животи и се ни разубави! Ти благодарам што постоиш! Сега гледаме што е среќа и најголема љубов! Да си жива и здрава, мама и тато те сакаат! – напиша Луна.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1