ММС

Објавено на: 07/15/21 2:47 PM

Џан Јаман фатен во акција на јахта – Го понесе страста среде бел ден

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, водителката Дилета Леота „уловени“ се на одмор, а актерот не ги трга рацете од презгодната русокоса.

Џан и Дилета се фотографирани на нивната јахта во Бодрум, иако сакаа да останат сами и да уживаат далеку од очите на јавноста, папараците го „улови“ овој пар во жешко издание.

 

Извор: Еспресо.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1