ММС

Објавено на: 07/15/21 10:33 AM

На кого си толку грда? Коментарите за изгледот на ќерката на Џеј Ло отидоа предалеку

Каде и да се појави латино дивата Џенифер Лопез го привлекува вниамнието, така беше и вчера кога прошета низ улиците на Лос Анџелес во друштво на нејзината ќерка Ема. Поршета во кежуал издание кое го збигатила со омилените модни додатоци како што се златни алки и големи очила за сонце.

Фановите на Џеј Ло изненадени од трансформацијата на нејзината 13 годишна ќерка, таа негува бунтовен стил. Фустанчињата ги замени со широки маици и фармерки, а нејзината долга коса ја скратила, а сега ја промени и бојата.

На кого си толку грда? Кога мајка ти е Џенифер Лопез, а ти изгледаш вака! Кутра, целата е на нејзиниот татко, ова се дел од коментарите на сметка на ќерката на Џенифер Лопез.

 

Извор и фото: Вечерни.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1