ММС

Објавено на: 07/15/21 9:11 AM

Убава и секси и на 63 години – Шерон Стоун блесна на фестивалот во Кан

Холивудската актерка Шерон Стоун се појави на фестивалот во Кан и ги занеме сите. Нејзините години (63) се само бројка, покажа таа кога се појави во фустан, креација на Долче/Габана.  За да ја оценат како најгламурозна, таа се одлучи да блесне во светло син фустан на кој се извезени цвекиња.

Годините ништо не и можат, во седмата деценија сеуште предизвикува воздишки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1