ММС

Објавено на: 07/14/21 9:23 PM

„Кога мајка ти е Џенифер Лопез, а ти изгледаш вака“: Ќерката на пејачката мета на коментари

Досега Џенифер Лопез е навикната на фактот дека само нејзиниот појавување е доволно за да биде во центарот на вниманието. Нејзината околина мора да се навикне на истото, вклучувајќи ја и нејзината ќерка, која е изложена на неверојатни напади деновиве откако папараците ја фатија како шета со нејзината мајка.

Џенифер прошета низ градот во друштво на својата ќерка Ема и отишле на кафе. Во близина имало папараци, подготвени да го фатат секој момент.

Фокусот на јавноста, откако се појавија фотографиите, од Џенифер се префрли на нејзината ќерка Ема Марибел Мунјиз, која неодамна го прослави својот 13-ти роденден.

Ема во моментов минува низ бунтовна фаза како и повеќето тинејџери, а судејќи според фотографиите, таа целосно го променила стилот. Таа ја скрати и обои својата коса, а нежната облека од пастелни бои што ја носела додека нејзината мајка беше стилист ја замени со бунтовни парчиња, што е карактеристично за секоја тинејџерка. Сепак, не секоја тинејџерка има позната мајка, па затоа не мора да поминува низ она што го поминува Ема.

Коментарите со кои се соочува во сите медиуми се ужасни.

– Кога мајка ти е Џенифер Лопез, а ти изгледаш вака.

– Сиромашна, личи на татко и.

-На кого ли е ваква?

Извор: Жена.блиц.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1