ММС

Објавено на: 07/14/21 7:56 AM

(Видео) И на 100 години пак ќе биде убава – Како изгледаше Сузана Манчиќ пред пред 36 години

Сузана Манчиќ важеше и сеуште важи за една од најубавите жен и на балканските простори. Така беше и кога се појави на телевизиските екрани, кога цела екс Ју ја препознаваше како лото девојка, така е и сега кога длабоко е навлезена во својата зрелост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)


Деновиве се појави кусо видео од нејзините почетоци, каде се гледа нејзината препознатлива насмевка, која ја има и ден денес.

Убава и тогаш а убава и сега, годините ништо не и можат.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1