ММС

Објавено на: 07/13/21 9:20 PM

Треба да добие награда за најлуда фризура: Како Елена секоја година го одбележува Канскиот фестивал

Руската актерка и водителка Елена Ленина (42) секоја година е во центарот на вниманието на Канскиот фестивал.

Никој не ја гледа поради нејзиното голо тело или скандал, туку поради необичните фризури што обожава да ги носи на црвениот тепих.

Многумина се прашуваат како е можно воопшто да се стилизира косата, така што таа целосно го побива законот за гравитација, а Елена апсолутно ужива во ваквите коментари.

Таа дефинитивно заслужи награда за најнеобични фризури.

Извор: Стил.курир.рс

Фото: Профимедиа


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1