ММС

Објавено на: 07/13/21 7:56 PM

(ВИДЕО) Кога ќерката на Цеца ќе запее во живо – Анастасија се фати за микрофон

Анастасија Ражнатовиќ и Шако Полумента запеале заедно на една прослава.

Анастасија Ражнатовиќ била гостинка на роденденска забава каде за атмосферата бил задолжен Шако Полумента, па во еден момент му се придружила во пеењето.

Откако му се придружи на сцената, ќерката на Цеца ја отпеа баладата „ Gde god pođem tebi idem“, што ги разнежни сите гости.

По маестрално изведената песна, Анастасија и Шако се прегрнаа, а пејачот го сподели видеото на својот Инстаграм профил.

„Благодарам Анастасија, за овој прекрасен дует“, напиша Полумента.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sako Polumenta (@sakopolumenta)

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1