ММС

Објавено на: 07/13/21 2:02 PM

Ете зошто не старее! Како вежба Кетрин Зита Џонс на јахта

Летната сезона на социјалните мрежи повторно ги донесе во центарот на вниманието селфињата во костими за капење, а објавата на актерката Кетрин Зита Џонс никого не остави рамнодушен.

На 52-годишна возраст, актерката изгледа сензационално, а зад нејзината витка фигура се крие многу работа и труд. Во црн едноделен костум, актерката покажува како вежба на јахта и ја открива тајната на нејзината витка фигура!

„Лабаво како недела наутро“, напиша актерката во описот на видеото, која има две деца со нејзиниот сопруг, актерот Мајкл Даглас.

 

Објавата веднаш собра голем број лајкови и коментари, а многу фанови ја нарекоа инспирација и пример за секоја жена.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1