ММС

Објавено на: 07/13/21 9:43 AM

Вознемирувачко видео и фото: Прегазен човек на булеварот Кочо Рацин

Тешка сообраќајна несреќа на булеварот Кочо Рацин наспроти Црвен Крст во Скопје се случи пред 15 минути во која човек беше прегазен на пешачки премин  од автомобил.

 

Лицето со тешки телесни повреди со возило на брзата помош итно е пренесен во болница.

Булеварот од Веро Џамбо во правец кон центар е затворeн за сообраќај  поради увидот на полицијата кој се уште трае.

В.М.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1