ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/12/21 10:07 PM

Само што се породи, Луна Ѓогани веднаш отиде на ремонт

Луна Ѓогани неодамна се оствари во улогата на мајка, а сега на својот Инстаграм профил откри дека е време за ремонт.

Таа објави фотографија на која се гледа дека е подготвена за некоја естетска корекција, а во описот на фотографијата пишува:

– Време е за ремонт!

Судејќи според објавата, јасно е дека победничка во реалити шоуто ќе направи некоја корекција на нејзиното лице, но засега е непознато што точно.

Во секој случај, промената секако ќе биде видлива, па Ѓогани нема да може да скрие што точно направила.

Извор: Република.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1