ММС

Објавено на: 07/12/21 9:29 PM

Брена остана без снаа: Виктор ја остави девојката, ги избриша сите заеднички фотографии

Помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ, повторно е слободно момче. Тој ја раскинал врската со Сандра Милјаковиќ по две години врска. За тоа сведочи и фактот дека синот на Брена ги избриша нивните заеднички фотографии од Инстаграм, но сепак се следат на оваа социјална мрежа. Но, тоа не е сè. Живојиновиќ остана со своето семејство на црногорското приморје, каде ужива на јахта, додека неговата сега веќе поранешна девојка беше со пријателите на фестивалот „Егзит“ во Нови Сад.

Ова не е прв пат тие двајца да имаат бурен период во врската. Пред една година, Сандра го напушти Виктор затоа што наводно на неговиот телефон пронашла пораки дека разменувал со друга девојка. Тие успеаја да ги надминат несогласувањата и до неодамна ги немаа. Двајцата патуваа низ светот и објавуваа заеднички фотографии од егзотични дестинации секој ден, како и патувања по градови.

Неволјите во рајот се појавиле по неодамнешната прослава во ресторан во главниот град, каде што неговата мајка и Саша Поповиќ организираа забава по повод повлекувањето од „Гранд“. Тие тогаш беа заедно и немаше индикации дека ќе раскинат само неколку дена после тоа. Судејќи според фотографиите што Сандра ги објавува на социјалните мрежи, таа одлично се забавува со пријателите.

Виктор неодамна објасни како изгледа нивната врска:

– Сакам прво да се реализирам како Виктор Живојиновиќ, а потоа ќе направам свадба и деца. Имам 22 години и луѓето веќе сакаат да ме оженат. Во врската мора да има многу почит и искреност. Тоа е единствениот успех за врска – изјави Виктор за медиумите кога новинарите го прашаа дали планира брак со Сандра.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1