ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/12/21 8:44 PM

Каде е слатката Кери Бредшо? Сара Џесика Паркер шокира со новиот изглед

Американската актерка Сара Џесика Паркер беше фотографирана на снимањето на новата епизода од серијата „Секси и градот“, наречена „And just like that“, а многумина коментираат дека актерката која го игра славниот лик Кери Бредшо одеднаш стареела и се променила многу во последно време.

Сара прошета во комбинезон со риги и розово палто, а изгледала многу уморно.

„Ни трага од заводничката како што беше“, „Нешто е баш уморна во лицето“, „Што и се случи одеднаш?“, „Каде отиде слатката Кери Бредшо?“, „Мислам дека ја насликана за снимање “, гласеа коментарите на обожавателите.

Сара во оваа прилика не изгледала многу среќно.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7