ММС

Објавено на: 07/12/21 4:12 PM

Крадци влегле во маркет во Аеродром и украле банкомат

Вчера околу 04.00 часот во Полициска станица Аеродром, В.Н. пријавил дека четири лица со употреба на сила влегле во маркет на подрачјето на Аеродром и одзеле банкомат, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1