ММС

Објавено на: 07/12/21 8:49 AM

(Видео)Младенци останаа без торта поради келнерите! Во салата – врисок!

На социјлната мрежа Тик Ток со денови кружи видео „ како се уништува венчавка“.

Виновниците за расипување на свадбата беа келнерите од ресторанот.

Погледнете во продолжение како малденците на урнебесен начин останаа без својата торта.

Ова видео го прегледале преку 85 милиони пати.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEND FAILS (@sendfails)

 

 

Извор: Република.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1