ММС

Објавено на: 07/11/21 9:05 PM

(Видео) Северина се подготвува за улога во „La Casa de Papel“ ?!

Пејачката Северина Којиќ (49) викендов одржа концерт во Бол на Брач, каде се појави во интересно издание, облечена како лик од популарната шпанска серија.

„La Casa de … Música“, напиша таа заедно со видеото што го сподели на својот Инстаграм, во кое се качува на сцената облечена како лик од популарната серија на Нетфликс „La Casa de Papel“, во црвен комбинезон со качулка и маска над главата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Ја соблече маската кога го зеде микрофонот и го отвори концертот со песната „Бред Пит“.

Северина ги воодушеви обожавателите и со видео најава за концерт на Инстаграм, во кој заводливо се завитка во бикини со песната „The Girl From Ipanema“.

Преземено од:https://dnevnik.hr/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1