ММС

Објавено на: 07/11/21 6:08 PM

Во црвен бикини го честиташе Светскиот ден на бикинито – Никол Шерцингер провокативна како никогаш досега

Никол Шерцингер (43), поранешна пејачка на групата „Пусикет Долс“, повторно ја воодушеви публиката со серија фотографии во црвено бикини, кои ги објави по повод Светскиот ден на бикини.

– Малку доцнам на Националниот ден на бикини, но бев инспирирана од доцниот пост на Ева Лонгорија, па не можев да одолеам! П.С. Насликана пред топчиња со шпагети и моцарела, напиша Никол покрај фотографиите направени на италијанското езеро Комо, каде беше на одмор минатата недела.


Со неа е нејзиното момче, поранешниот рагбист Том Еванс (36). Тие се запознаа пред две години на Х-Фактор и оттогаш се неразделни. Никол често објавува фотографии со своето ново момче, а на ова патување докажа колку е навистина за вљубена, бидејќи физички контакт помеѓу двајца љубовници ретко изостанува на сликите што ги објавуваат. Тие го прославија нејзиниот роденден минатата недела, а Том и испрати романтична порака.


– Се надевам дека роденденот ти беше убав и полн со љубов, како што си. Никол Шерцингер Те сакам многу, и напиша тогаш романтичарот Том. Двојката по Италија отпатува на грчкиот остров Миконос, а Никол веднаш објави нови фотографии, повторно воодушевувајќи ги обожавателите.

Поранешната членка на групата „Пусикет Долс“ со години е упорна во својата здрава рутина, што вклучува здрава исхрана и одење во теретана, а не пропушта и часови по јога, како што покажа на сликите каде што е во пози за медитација.

Преземено од: https://www.vecernji.hr/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1