Ќе ги тужи ли повторно папараците? Поради ова сите се прашуваат што и се случува на Бијонсе!
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/10/21 8:33 PM

Ќе ги тужи ли повторно папараците? Поради ова сите се прашуваат што и се случува на Бијонсе!

Бијонсе и Џеј Зи неодамна беа фотографирани од папараците по слетувањето во Њујорк.

Сепак, поради изгледот на пејачката, се повеќе се шпекулира дека имала операција на задникот и ставила импланти.

Бијонсе е толку оптеретена со тоа како изгледа, што неколку пати го има стеснувано струкот, па често и ја матира кожата за да не и се гледа целулитот на фотографиите. Неколку пати славната пејачка има и поднесувано тужби против папараците.

Дали и овој пат Бијонсе ќе ги тужи папараците?

 

Извор: Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7