ММС

Објавено на: 07/10/21 7:18 PM

Жено, слободно остари! Не се стегај!

Неда Украден (70) ги воодушеви своите следбеници кога на својот Инстаграм сподели фотографија во костим за капење.

Пејачката ужива во летниот одмор на хрватскиот брег, а за нејзиниот одмор сведочи и фотографијата што предизвика бројни коментари.

Неда сподели фотографија од одморот и почнаа коментарите на сметка на нејзиниот изглед.

– Надо, изгледаш супер, Прекрасна, Боженствена жена, Убавица, ова се дел од коментарите на нејзините фанови

Извор : Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1