ММС

Објавено на: 07/10/21 4:20 PM

Ќерката на Дарко Лазиќ слави роденден, а од него ни трага ни глас

Лорена Лазиќ, ќерката на Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, денес го слави својот шести роденден, а по тој повод се огласи мајката на пејачот, Бранка.

Бранка Лазиќ на својот Инстаграм профил споделила фотографија со внуката и напишала:

– Среќен ти родеднден љубов моја, ти посакува бабата твоја.

Многумина забележале дека Дарко Лазиќ јавно не и го честитал роденденот на својата ќерка.

 

Извор и фото: Блиц.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1