ММС

Објавено на: 07/10/21 3:48 PM

Скопјанец отишол на гости кај сватот, а таму го пречекале со пиштол во рака

Скопјанец заедно со неговиот внук отишол во домот на сватот, а тој таму ги пречекал со пиштол во рака.

– Вчера во 17,00 часот Б.М.(40) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 12,30 часот, кога во придружба на неговиот внук отишле во домот на Б.Т. (кој бил вујко на неговиот внук) во населбата Чаир, тој им се заканувал со пиштол, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1