ММС

Објавено на: 07/10/21 2:36 PM

Добри пријателки се, не се жали дека ја копирала! Карлеуша откри во каков однос е со Софија Вергара

Откако српската пејачка и холивудска актерка носеа идентичен фустан на Версаче и тоа во ист ден, Карлеуша им откри во јавноста нешто што досега не го знаеше.

– Јас прва го носев тој фустан. Вергара 3-4 часа подоцна, но тоа е апсолутно ирелевантно. Глупаво е од мене да кажам дека таа ме следи, а јас не, но тогаш ќе излезе дека ме копирала – рекла пејачката.

Како што откри српската sвезда, и убавата Софија се во добри односи отколку што можеше јавноста да претпостави.

– Сепак, нема да го кажам тоа бидејќи Вергара и јас сме одлични пријателки.Се допишуваме, се сакаме и таа е навистина одлична – рече Јелена Карлеуша со насмевка за Нова.рс.

Извор и фото: Еспресо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1