ММС

Објавено на: 07/9/21 6:27 PM

„Вака да остарам и да бидам среќна“ – Неда Украден згодна и во осмата деценија

Со вкус на море, со вкус на брчки. Ни Дубаи, ни Хаваи, никаде поубаво море, напиша поп легнедатаб Неда Украден и откри дега летува во Далмација, на хрватското приморје.

А со плажа одат и фотографии во костим за капење, каде уште еднаш Неда откри дека години не и можат ниѓто. Таа знае да ужива иако е во осмата деценија од животот.

И секако на ваквите објави следуваат коментари, кои е мерак да ги читаш.

„Жено, тебе годините ништо не ти можат“, „Вака да остарам и да бидам среќна“, „Знае жената да ужива во животот“… Па дами во зрели години, гледајте како треба..

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1