ММС

Објавено на: 07/9/21 3:50 PM

Нема комплекси: Цеца на Кипар во фустан кој го носела пред 11 години

Пред неколку недели Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар со својата сестра Лидија и внукот Жељко, од каде се огласуваше речиси секој ден и преку Инстаграм ги споделуваше сите детали од уживањето и забавата со своите следбеници.

Откако покажа делови од својата вила, пејачката сподели моменти од вечерата со пријателите, а нејзиниот стајлинг привлече големо внимание.

Корисниците на социјалните мрежи забележаа дека Цеца носи фустан што го носела на 4 април 2010 година, пред нешто повеќе од 11 години. Поради тоа многумина ја пофалија истакнувајќи дека не е искомплексирана.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1