ММС

Објавено на: 07/8/21 10:40 PM

Брено, ти ли си? Што операциите прават од човек! – Фановите го критикуваат изгледот на пејачката

Лепа Брена и Боба се на нова дестинација за одмор. По светски атрактивните места сега се скрасија на црногорското приморје. Денес Брена ги почесите сите фанови со нови фотографии како таа и сопругот уживаат на јахта. Но, Брена не очекуваше дека покрај убавите коментари ќе се појават и оние кои го критикуваат нејзин иот изглед и естетски корекции.

„Брено ти ли си“, „Авет“, „Што се операциите прават од човек“, до оние дека е божуца, убавица и да уживаат во животот.

Погледнете кои фотографии ги предизвикаа овие коментари:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1