Пејачката ужива на скапоцена јахта - Драгана Мирковиќ го покажа луксузот
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/8/21 2:31 PM

Пејачката ужива на скапоцена јахта – Драгана Мирковиќ го покажа луксузот

Пејачката Драгана Мирковиќ може да си дозволи одмор од соништата иако е навистина скромна и не крие дека сака хедонизам.

Таа отпатувала во Италија, поточно на езерото Гарда, а таму не е сама, туку заедно со пријателите.

Драгана со своите обожаватели сподели како ужива на луксузна јахта.

Извор: Ало.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7