ММС

Објавено на: 07/8/21 10:46 AM

Брена и Боба знаат да уживаат!

Боба и Брена уживаат на својата јахта.

Пејачот и поранешен тенисер крстари по Јадранско Море на приватна јахта, повремено се закотвува во некое гратче, застанувајќи на ручек, па продолжува да ужива пловејќи по морето.

Брена редовно ги споделува деталите од ова патување на социјалните мрежи, а сите доаѓаат до истиот заклучок:

„Двајцата навистина знаат да живеат“.

 

Извор и фото: Еспресо.рс

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1